O nás

O nás2018-12-07T12:39:46+00:00

Firma EFES, spol. s r.o., se specializuje na dovoz, vývoz a distribuci ovoce a zeleniny již od roku 1991. V současné době společnost patří mezi největší dovozní firmy v České republice. Mezi naše klienty patří velkoobchodní firmy i obchodní řetězce. Kvalitu dováženého zboží jsme schopni plně přizpůsobit požadavkům našich zákazníků. Pro své zákazníky zabezpečujeme kompletní sortiment ovoce a zeleniny s garancí celoroční dodávky. Distribuce našeho zboží je zajišťována vlastními vozy, nebo přímými vykládkami z kamionů. Skladování a manipulaci se zbožím provádíme ve skladových prostorách odpovídající úrovně.

Záruka kvality – Certifikace

V lednu roku 2003 bylo rozhodnuto zavádět, uplatňovat a certifikovat systém managementu jakosti dle norem ČSN EN ISO 9001:2001, ed. 2, aby společnost EFES, spol. s r.o., mohla nadále plnit požadavky svých zákazníků na vysoké úrovni.

V prosinci 2003 společnost úspěšně ukončila období zavádění systému managementu jakosti služeb podle ČSN EN ISO 9001:2001. Získáním certifikátu bylo potvrzeno naše úsilí zvyšovat kvalitu všech procesů souvisejících s poskytováním služeb v oblasti nákupu, skladování a velkoobchodního prodeje ovoce a zeleniny. V prosinci 2006 úspěšně proběhl recertifikační
audit ČSN EN ISO 9001:2001 a znovu jsme získali certifikát na další 3 roky.

Od roku 2008 jsme také držiteli certifikátů BRC a IFS, které jsou zárukou péče o zboží podle
nejpřísnějších globálních norem.

Pomáháme – Charitativní činnost

Společnost EFES, spol. s r.o. podporuje neziskové organizace, které pomáhají týraným a znevýhodněným dětem.

Spolupracujeme také na programu podporujícím zdravé stravovací návyky dětí „Ovoce do škol“ a financovali jsme výstavbu dětského hřiště nebo místní komunikace v Praze 5- Řeporyjích.

Zelený přístup – Myslíme na životní prostředí

Aktivně se snažíme snižovat uhlíkovou stopu našeho podnikání. Zajímáme se o životní prostředí, energetickou spotřebu jsme minimalizovali instalací solárních panelů na střechách sídla společnosti v Praze 5.

Veškeré kartony také lisujeme pro snížení objemu vyprodukovaného odpadu.